europejski rejestr firm - strona główna
strona główna dodaj firmę kontakt Zaloguj się Regulamin
Kategorie
Lokalizacja firm
translate.google.com:
LUKA-PELLI
Odzież i tekstylia » Futra, kożuchy
Odzież i tekstylia » Produkcja odzieżowa
Odzież i tekstylia » Galanteria
Wszystkie informacje Opis działalności firmy Dane kontaktowe Lokalizacja na mapie
adres: Suche 14, 34-520 Suche poczt. Poronin - Małopolskie
telefon: 691 422 272
telefon: 697 223 583
http://www.luka-pelli.pl
Opis firmy
Firma Luka- Pelli (z j. włoskiego pelli - skóra) zajmuje się produkcją kamizelek skórzanych, czapek z lisa i skór futerkowych, kożuszków skórzanych, rękawiczek skórzanych i innych wyrobów skórzanych, szytych głównie ze skór włoskich i hiszpańskich.

Produkowana przez nas galanteria skórzana charakteryzuje się tradycyjnym, ale i również nowoczesnym wzornictwem, dobrą jakością i solidnym wykonaniem .Oferujemy wyroby skórzane ze skór naturalnych w atrakcyjnych cenach.

Szczególną uwagę przykładamy do kolorystyki produktów i wysokiej jakości naszych wyrobów. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów . Jesteśmy bardzo elastyczni, możemy wykonać krótkie serie według zamówienia klienta.

W galerii prezentujemy kilkanaście wzorów kamizelek skórzanych, kożuszków skórzanych i czapek skórzanych pośród wielu, które najczęściej się sprzedają. Nie prezentujemy wszystkich produkowanych przez nas modeli , gdyż jest ich zbyt wiele. Co roku wprowadzamy kilka nowych fasonów kamizelek, kożuszków i czapek.

Nasza oferta adresowana jest głównie do hurtowników i przedstawicieli handlowych, ponadto chętnieprzyjmujemy zamówienia indywidualne – od 1 sztuki.

Wszystkie zamówienia e-mail prosimy potwierdzić telefonicznie, w celu szczegółowego ustalenia kolorystyki i fasonu zamówienia. Termin realizacji zamówienia zależny jest od ilości i rodzaju zamówienia.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą gorąco zapraszamy do współpracy.
Oferta firmy
Nasza oferta adresowana jest głównie do hurtowników i przedstawicieli handlowych, ponadto chętnie przyjmujemy zamówienia indywidualne – od 1 sztuki. Wszystkie zamówienia e-mail prosimy potwierdzić telefonicznie, w celu szczegółowego ustalenia kolorystyki i fasonu zamówienia. Termin realizacji zamówienia zależny jest od ilości i rodzaju zamówienia.
Słowa kluczowe
produkcja czapek, produkcja kamizelek, czapki z lisa, kożuszki, rękawiczki, futra, galanteria skórzana,
Lokalizacja na mapie
Formularz kontaktu
Imię, nazwisko / Firma:
Adres email:*
Nr telefonu:
Treść wiadomości:*
Europejski Rejestr Firm - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | polityka prywatnosci |