europejski rejestr firm - katalog stron
strona główna dodaj firmę kontakt Zaloguj się Regulamin
Kategorie
Motoryzacja i transport » Blacharstwo i lakiernictwo
«  Powrót do listy
PIOTREX- OKRĘGOWA STACJA DIAGNOSTYCZNA, NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Piotr Grochowina
Motoryzacja i transport » Blacharstwo i lakiernictwo
http://piotrex.eu
Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonego i zaufanego mechanika, któremu będziecie mogli powierzyć swoje cztery kółka, to firma PIOTREX idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Istniejemy na rynku od 1998 roku i od tego czasu zdobyliśmy bardzo dobrą renomę i szerokie grono stałych Klientów, którzy mają do nas pełne zaufanie. Od początku istnienia stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług i uczciwość. Połączenie wysokich kwalifikacji pracowników, nowoczesnego wyposażenia warsztatu oraz przyjaznego dla klienta charakteru firmy sprawia, że nasi Klienci wracają do nas nie tylko, gdy muszą naprawić auto, ale także po to, by porozmawiać, poradzić się.

Nie spoczywamy na laurach, nieustannie inwestujemy w sprzęt i pracowników, rozwijamy się i poszerzamy gamę naszych usług, tak, aby zapewnić naszym Klientom pełną obsługę w miłej atmosferze.

Obecnie PIOTREX to nie tylko profesjonalny warsztat samochodowy. W 2010 roku uruchomiliśmy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, dzięki czemu znacznie poszerzyliśmy zakres oferowanych usług. Nowoczesne wyposażenie Stacji oraz wysoko wykwalifikowany personel to gwarancja najwyższej jakości usług. W naszej stacji możemy dokonać przeglądu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, ciągników oraz przyczep. Połączenie warsztatu naprawczego ze Stacją Kontroli Pojazdów pozwala na ekspresowe usunięcie ewentualnych niesprawności pojazdów oraz sprawdzenie jakości wykonanych napraw.

Jeśli zdarzy się wypadek, Twój samochód zepsuje się w najmniej oczekiwanym momencie lub chcesz go po prostu sprawdzić lub przygotować do kolejnego sezonu możesz na nas liczyć. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty już od godziny siódmej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w Choceniu.

Szybko, sprawnie, uczciwie i solidnie w miłej atmosferze - oto nasza dewiza.
Europejski Rejestr Firm - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | polityka prywatnosci |